ACARLAR AKARYAKIT İSTASYONLARI

Acarlar Petrol Ofisi

Acarlar Petrol Ofisi'nin değişim yönünde attığı ilk ve en önemli adımlardan biri, başarısı tüm dünyada kanıtlanmış "müşteri odaklı" hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilerin istekleriyle daha yakından ilgilenen bir satış ve pazarlama kadrosu oluşturmak oldu.

Kara ve deniz taşımacılığında kullanılan akaryakıttan ağır sanayii makinelerine özel madeni yağlara kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip Acarlar Benzin İstasyonu, sektörün beklentilerini karşılamak amacı ile, ürünlerinde yenilikçi bir tutum izleyerek kısa süre içerisinde, yepyeni ürün yelpazesiyle bu çalışmalarının meyvelerini toplamaya başladı.

Bunun yanı sıra ACARLAR otomotiv sektöründe aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır.

- Pirelli

- Mutlu Akü

- Yağlama, Yıkama İstasyonu

- Lastik Bakım, Rot&balans

Acarlar Lukoil istasyonu

Lukoil, faaliyet alanları petrol ve doğalgaz yataklarının araştırılması, işletilmesi, petrol ve petrokimya ürünleri ile elektrik enerjisi üretimi olan, gelişmiş teknolojisi ve alt yapısı ile öne çıkan, uluslararası özel petrol ve doğalgaz firmaları arasında kanıtlanmış rezerv hacmi açısından ikinci sırada bulunan, dünyanın sayılı ve lider enerji şirketlerinin en başında gelmektedir.

Dünyanın 30'dan fazla ülkesinde faaliyet göstermekte olan Lukoil, Hazar bölgesi ve Orta Asya ülkeleri, Yakındoğu, Kuzey Afrika ve güney Amerika'da hammadde kaynaklarının araştırılması ve çıkarılması alanındaki faaliyetlerini genişleterek sürdürmektedir.Lıkoil bünyesindeki 8 petrol rafinerisinin 4'ü Rusya'da faaliyet göstermekte; Ukrayna, Bulgaristan, Romanya ve İtalya'da ise birer rafinerisi bulunmaktadır.

Dünya yüzünde 30u aşkın ülkede,6000 den fazla istasyon ile hizmet vermekte olan Lukoil, 2 yıldır Türkiye'de perakende pazarda faaliyetlerini hızlandırmış, orta vadede faaliyet gösterdiği ülkelerde olduğu gibi Türkiye'de de sektör liderliğini hedeflemektedir.

Müşterilerine yüksek kaliteli petrol ürünlerini kusursuz hizmet ilkesi, uygun fiyat ve çevreye duyarlı yaklaşımları ile sunmayı ilke edinmiş Lukoil, 2011 yılında Muğla bölgesinde perakende pazarın lideri ACARLAR A.Ş. ile güçlerini birleştirmişlerdir.

Lukoil'in yüksek kalite standartlarına sahip akaryakıt ve madeni yağları, hizmet kalitesi ve Lukoil Club Card avantajları, Araç Tanıma Sistemi ile araç filolarınıza özel hizmetler, ACARLAR A.Ş. ayrıcalığı ile Ortaca - Dalaman bölgesinde siz sayın müşterilerimizin hizmetindedir.

Üstün kaliteli akaryakıtı, müşteri odaklı hizmet anlayışımızı, Lukoil Club Card avantajları ile " AZ PARAYA ÇOK AKARYAKIT" sloganımız ile sunmak ve kaliteyi yaşatmak adına sizleri de Lukoil akaryakıt istasyonumuza bekliyoruz.

Acarlar Opet İstasyonu

Ürün kalitesi; Acarlar OPET için vazgeçilmez bir kavramdır. Acarlar OPET'in "kalite" anlayışı çok basit bir gerçeğe dayanmaktadır; Türü ve kullanım amacı ne olursa olsun, bir sürücünün sahibi bulunduğu araç, onun en değerli varlıklarından biri, belki de en değerli yatırımıdır.

Bu nedenle de, kullandığı akaryakıt ve motor yağının araca zarar vermeden, onun amaçladığı performansa ulaştırması ve bunu da uygun bir fiyat karşılığında yapması gerekir. Bizi son derece memnun eden ve tüketicide yavaş yavaş oluşmaya başlayan "OPET Benzini" kavramı, ithalatta daima yüksek oktanlı benzinleri tercih etmemizden kaynaklanmaktadır.

Acarlar Oto Aygaz

LPG sektöründe faaliyet gösteren Acarlar Oto Aygaz,Türkiye'de LPG (Likit Petrol Gazı) temini, stoklanması, dolumu, dağıtılması, satış ve satış sonrası hizmetlerin temel felsefesi, tüketiciye ürün ve hizmet olarak en iyisini sunmak olmuştur. Aracınızdan daha üstün performans alacak ve yakıt tüketimini daha da azaltacak hem de daha da çevreci bir yakıt kullanabileceksiniz. Tüm bu faydaları, Aygaz liderliğinde geliştirilen, özel formüllü Aygaz Euro LPG+’ı kullanarak yaşayabileceksiniz.


Tüm Hakları Saklıdır 2010 ACARLAR A.Ş | Bilgi Toplumu Hizmetleri