GRUP ŞİRKETLERİ
 
 

 

ACARLAR AKARYAKIT İSTASYONLARI

Acarlar Petrol Ofisi

Acarlar Petrol Ofisi'nin değişim yönünde attığı ilk ve en önemli adımlardan biri, başarısı tüm dünyada kanıtlanmış "müşteri odaklı" hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilerin istekleriyle daha yakından ilgilenen bir satış ve pazarlama kadrosu oluşturmak oldu.

Kara ve deniz taşımacılığında kullanılan akaryakıttan ağır sanayii makinelerine özel madeni yağlara kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip Acarlar Benzin İstasyonu, sektörün beklentilerini karşılamak amacı ile, ürünlerinde yenilikçi bir tutum izleyerek kısa süre içerisinde, yepyeni ürün yelpazesiyle bu çalışmalarının meyvelerini toplamaya başladı.

Bunun yanı sıra ACARLAR otomotiv sektöründe aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır.

- Pirelli

- Mutlu Akü

- Yağlama, Yıkama İstasyonu

- Lastik Bakım, Rot&balans

Acarlar Oto Aygaz

LPG sektöründe faaliyet gösteren Acarlar Oto Aygaz,Türkiye'de LPG (Likit Petrol Gazı) temini, stoklanması, dolumu, dağıtılması, satış ve satış sonrası hizmetlerin temel felsefesi, tüketiciye ürün ve hizmet olarak en iyisini sunmak olmuştur. Aracınızdan daha üstün performans alacak ve yakıt tüketimini daha da azaltacak hem de daha da çevreci bir yakıt kullanabileceksiniz. Tüm bu faydaları, Aygaz liderliğinde geliştirilen, özel formüllü Aygaz Euro LPG+’ı kullanarak yaşayabileceksiniz.


Tüm Hakları Saklıdır 2010 ACARLAR A.Ş | Bilgi Toplumu Hizmetleri