GRUP ŞİRKETLERİ
 
 

 

ACARLAR MARKET

Türk perakende sektöründen büyüyerek, Güney Ege Bölgesine açılan Acarlar Market’in değişken şartlara adaptasyon kabiliyeti, yönetim hızı , esnekliği, insan kaynağı ve YEDAŞ ile operasyonların benzerliği entegrasyonda bir avantaj olacak. YEDAŞ’ın son zamanlarda geliştirdiği faaliyetleri, dinamizm kazanması, Acarlar Market’in kurum kültüründe yer alan dinamizmi ile uyumlu oldu.

Gerek YEDAŞ gerekse Acarlar Market’in değişik formatlarda geliştirmiş oldukları ileri satış teknikleri tüketiciye zengin seçenek imkanı sunmaktadır. Mağaza lokasyonları açısından Acarlar Market’in bulunduğu farklı bölgeler, YEDAŞ açısından tüketicilere istenilen her formatta daha da yakınlaşmak konusunda yeni olanaklar sunuyor.

Marketlerimizin sağladığı başlıca ürün yelpazesini şu şekilde kategorilendirebiliriz.

GIDA

Acarlar için gıda sektöründe gelenek; ürün kalitesine, ürün güvenilirliğine ve müşteri memnuniyetine sürekli konsantrasyon demektir. Acarlar yönetimi, grubun geçmişteki başarı geleneğini koruyarak gelecekteki başarısını garantileyen yeni gelenekler oluşturuyor. Aslında Acarlar'ın gücü; gelenek, kalite, teknoloji ve müşteriye hizmet kavramlarını birleştirerek oluşturduğu sinerjinin bir sonucu.

Gıda sektöründe müşterilerimize, kalite, fiyat ve ürün dağıtımı dahil olmak üzere her açıdan, tüm rakiplerimizden daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz.

TEMİZLİK

Kişisel temizlik, bulaşık, genel temizlik, çamaşır, halı bakım, endüstriyel temizlik malzemeleri ve yer bakım kategorilerindeki ürünleriyle, pazardaki, kalite ve hizmette öncülük beklentilerini eksiksiz bir biçimde karşılamak için gelişmeye devam ediyor.

KOZMETİK

Hayatımızın genel akışını imkanımız olsa, nelere değer verdiğimizi, neler uğruna fedakarlıktan kaçınmadığımızın farkına varırız.

Çoğumuz sabah kalktığımızda aynaya yöneliriz ve çeşitli sürelerde ayna karşısında durarak kendimizle hayat arasında güven tazeleriz.

ACARLAR olarak şunu biliyoruzki; sabah kalktığınızda sizin kendinize olan sevginizi ve güveninizi sağlayan, aynada size bakan kişinin saçlarının parlaklığı, cildinin güzelliğidir.

Ayrıca hayatta en önemli unsur hayatın kendisi ve ondaki mutluluklardır. Bizler mutluluğunuzun artması için düşündük; Ürünlerimizi, saçlarınızın parlak olmasını, cildinizin pürüzsüz görünmesini ve teninizin güzel kokmasını sağlayacak şekilde tasarlayıp sizlere sunduk. Sunduk ki mutluluğunuz artsın

Biz hem içinizdeki sizinle, hem de aynadaki sizinle ilgileniyoruz.


Tüm Hakları Saklıdır 2010 ACARLAR A.Ş | Bilgi Toplumu Hizmetleri