HABERLER
 
 

 

BİZDEN HABERLER

Muğla’mızın Gururu Acarlar A.Ş.

Muğla ilimizin gururu Acarlar A.Ş. Fortune Türkiye dergisinin bu yıl 11’incisini gerçekleştirdiği net satışlara göre hazırlanan ve tüm sektörleri kapsayan TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK 500 ŞİRKETLERİ sıralamasında yine yerini almıştır.

2016 yılında 367. sırada olan Acarlar A.Ş.; 2017 yılında net satışında %44,3 oranında artış ile 33 basamak yükselmiş ve Türkiye’nin En Büyük şirketleri sıralamasında 334. sıraya gelmiştir. Ayrıca Acarlar A.Ş. kendi sektör grubunda (Toptan gıda içecek ve temizlik ürünleri sektöründe); Muğla ilinde 1’nci ve Türkiye sıralamasında 12’nci Sırada yer almıştır.

Acarlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Acar; Acarlar A.Ş.’nin sadece Muğla ili içerisinde faaliyetlerinin sürdürdüklerini, Türkiye’nin en büyük 500 şirketi sıralamasında 33 basamak yükselerek 334. sıraya geldiğini ve 2016 yılında olduğu gibi Muğla ilinde kendi sektöründe 1’ciliğin devam ettiğini belirtmiştir. Mevlüt Acar; ‘’Muğla’nın gururu olmamıza katkı sağlayan Muğla halkımıza, saygıdeğer müşterilerimize, iş ortağımız değerli firmalarımıza ve Acarlar A.Ş. çalışanlarımıza vermiş oldukları desteklerden dolayı şahsım ve şirketim adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.


Tüm Hakları Saklıdır 2010 ACARLAR A.Ş | Bilgi Toplumu Hizmetleri